Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

it-manager | 21/11/2018

Scroll to top

Top

Brak wypowiedzi

Business Intelligence 2014 - raport do wzięcia

Business Intelligence 2014 – raport do wzięcia

W naszej publikacji pt. “Business Intelligence. Mądrość i piękno informacji” znów mocno pojawia się temat Big Data, choć – powiedzmy to wyraźnie – w tej kwestii optymizm analityków miesza się z wyraźnym pesymizmem (a może raczej – z ostrożnością) praktyków. Polski rynek wciąż czeka – tylko na co? Na pierwsze ważne wdrożenia? A może na więcej ważnych wdrożeń? Na przetarcie drogi przez innych? Na wyraźne efekty widoczne u konkurencji? Na dowody, że inwestycja w Big Data, to nie pieniądze wydane pochopnie? Część odpowiedzi znajdziecie Państwo w publikacji.

Kolejnym ważnym tematem jest Business Intelligence dla firm mniejszych, choć może także i dla tych – jak na polskie realia – całkiem sporych, ale niekoniecznie potrzebujących zaawansowanych systemów BI. Autorzy raportu siłą i mądrością rynku narzucili nam taką tematykę, a ja myślę, że ten mocny akcent rzeczywiście jest wart namysłu.

Te dwa wspomniane obszary tematyczne, to oczywiście nie wszystko w naszym raporcie. Każdemu, kto zechciał podzielić się swoją wiedzą – bardzo bardzo dziękuję! A złaknionych wiedzy zapraszam do sięgnięcia po całą publikację, wystarczy kliknąć poniżej….

Robert Jesionek, redaktor publikacji

Wypowiedz się

Wszelkie prawa zastrzeżone