Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

it-manager | 17/11/2018

Scroll to top

Top

Brak wypowiedzi

Ciągłość biznesu - jak, dlaczego, po co?

Ciągłość biznesu – jak, dlaczego, po co?

Firma Engave wraz z partnerami – firmami Also, HPE, Microsoft i Veracomp – organizuje 5-te spotkanie z cyklu Mistrzowie Infrastruktury, które będzie miało miejsce 3 listopada br. w Villi Foksal w Warszawie. Tematem spotkania będzie zapewnienie ciągłości biznesowej poprzez wykorzystanie nowych rozwiązań infrastruktury IT – w wymiarze technologicznym i finansowym.

Dominik Żochowski, prezes Zarządu Engave, który wystąpi w trakcie tego spotkania, podejmie ciekawy i ważny temat: jak różne modele zapewnienia ciągłości biznesu – kolokacji, chmury i nowych propozycji – wyglądają od strony kosztów zakupu i eksploatacji, przy uwzględnieniu faktycznych poziomów cen rynkowych i realnych kosztów utrzymania.

Engave przygotował autorskie rozwiązanie, odpowiadające na większość typowych potrzeb biznesu, zintegrowane z komponentów znanych producentów – ale dodatkowo ubogacone usługą Disaster Recovery, która stanowi integralny element całego rozwiązania. To najbardziej efektywne kosztowo podejście do wykorzystania możliwości ośrodka zapasowego.

Tomasz Marcinek, redaktor naczelny Enterprise Software Review, opowie o tym, jak na przestrzeni ostatnich lat wyglądało zabezpieczania ciągłości biznesowej – dlaczego pewne koncepcje się nie sprawdziły i czego tak naprawdę oczekuje rynek.

Biznesowi potrzebne są sprawne rozwiązania IT złożone z dobrze dopasowanych elementów, zapewniające ciągłość działania i odporność na wszystkie możliwe awarie. Engave przedstawia takie własne rozwiązanie, które jest odpowiedzią na typowe potrzeby i problemy, z którymi firma spotykała się realizując różne projekty integracyjne i infrastrukturalne dla swoich klientów.

W programie spotkania: prezentacja finansowych aspektów odmiennych wariantów budowy i konfiguracji środowiska IT w firmie wraz z paletą towarzyszących im usług, omówienie różnych metod zapewnienia ciągłości działania i zdolności do Disaster Recovery oraz demonstracja na żywo nowego hiperkowergentnego, gotowego do działania systemu obejmującego serwery, pamięć masową, wirtualizację, zarządzanie, backup lokalny oraz środowisko zapasowe w ośrodku zdalnym.

Uczestnikami spotkania będą przedstawiciele firm różnych branż, zainteresowani obszarem rozwoju infrastruktury informatycznej oraz wyborem optymalnych platform wspierających rozwój i zapewniających ciągłość działania biznesu.

Specjaliści Engave odpowiedzą na ważne pytania, porównają różne podejścia do zapewnienia ciągłości biznesu, ujawnią szczegóły operacyjne i scenariusze finansowe.

 

Zarejestruj się:

przechwytywanie

 

Engave to integrator sprawdzonych rozwiązań infrastrukturalnych. Służy klientom doradztwem, następnie optymalnym projektowaniem oraz wdrożeniem najlepszych rozwiązań, otaczając równocześnie klientów wsparciem i opieką serwisową. Pomaga klientom zidentyfikować problemy i dobrać odpowiednie rozwiązania do ich potrzeb.

Mistrzowie Infrastruktury  to cykl spotkań dla profesjonalistów IT, podczas których omawiane są istotne, praktycznie problemy związane z zarządzaniem, rozbudową i zabezpieczeniem infrastruktury IT organizowane cyklicznie przez firmę Engave.

Wypowiedz się

Wszelkie prawa zastrzeżone