Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

it-manager | 17/11/2018

Scroll to top

Top

Brak wypowiedzi

IT w instytucjach finansowych - konferencja w Lesznie k. Błonia

IT w instytucjach finansowych – konferencja w Lesznie k. Błonia

3 marca 2017

Konferencja “IT W INSTYTUCJACH FINANSOWYCH” odbędzie się 23-24 marca 2017 w Ośrodku Szkoleniowo-Konsultacyjnym BGŻ BNP Paribas SA.

Nadrzędnym celem konferencji jest budowanie relacji służących identyfikacji i zrozumieniu oczekiwań oraz możliwości zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego instytucji finansowych oraz sprawnej, bezpiecznej i optymalnej ze względów ekonomicznych obsługi klientów instytucji finansowych.

Konferencja jest cyklicznym, dwudniowym wydarzeniem, w którym łączymy dobrą część merytoryczna z integracją środowiska związanego z IT w instytucjach finansowych. Konferencję od 22 lat organizuje Gdańska Akademia Bankowa. Od dwóch lat Bank BGŻ BNP Paribas SA jest Współorganizatorem konferencji.

Nad wartością merytoryczną współpracują Rada Programowa oraz środowiska partnerskie wspierane przez ekspertów co pozwala na stworzenie programu interesującego wszystkie grupy uczestników.  Merytorycznym dodatkiem do konferencji jest wydawana publikacja „Wyzwania Informatyki bankowej”

Wśród Partnerów są instytucje państwowe, organizacje pozarządowe, renomowane firmy oraz instytucje finansowe jak i nie finansowe. Gwarantuje to  wysoki poziom merytoryczny, ważność oraz aktualność inicjatyw i tematów podejmowanych w ramach projektu.

Uczestnikami konferencji są aktywni zawodowo dyrektorzy, członkowie zarządów i członkowie rad nadzorczych banków oraz innych instytucji finansowych odpowiadających za rozwój systemów informatycznych i wdrażanie nowych technologii. Poza tym, uczestnikami zostają również przedstawiciele firm informatycznych i konsultingowych. Staramy się, aby na organizowanych przez nas konferencjach mogli spotkać się ze sobą potencjalni kontrahenci co pozwala na zaawansowany networking i integrację otoczenia.

Zobacz także:

Podsumowanie poprzedniej edycji. 

Materiał filmowy.

Strona www konferencji:

baner

Wypowiedz się

Wszelkie prawa zastrzeżone