Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

it-manager | 10/12/2018

Scroll to top

Top

Brak wypowiedzi

Webinarium „Po prostu Devops”

Webinarium „Po prostu Devops”

Devops jest modelem, a zarazem metodyką, która porządkuje obszar współpracy pomiędzy projektowaniem, przekazaniem i eksploatacją usług. Jest uniwersalny. Korzyści z jego stosowania są nie do przecenienia dla wielu organizacji IT. Pozwala skrócić time to market, przyśpieszyć wdrażanie zmian na produkcje, podnieść zyski. Można stosować go nie tylko w obszarze IT, ale również optymalizować przy jego pomocy całą organizację. To tylko niektóre z zalet Devops. Chcesz poznać pozostałe?

CTPartners pragnie zaprosić do udziału w webinarium pt. „Po prostu Devops”
Termin: 18 marca 2014 roku, w godz. 10.00 – 11.00. Ilość miejsc ograniczona.
Udział w webinarium jest bezpłatny.

Podczas webinarium odpowiemy na pytania: dlaczego moje usługi nie porywają klientów? Jak skrócić czas cyklu wytwarzania i wdrażania zmian? Czy rozwój i operacje nigdy nie będą nadawać na tych samych falach?, wytłumaczymy czym właściwie jest Devops, wspólnie zastanowimy się czy Devops, Agile i ITIL® mogą działać razem.

Webinarium poprowadzi

Arkadiusz Gałecki – Kierownik projektów, Starszy konsultant w obszarze ITSM z CTPartners SA, GK Infovide-Matrix.  

Konsultant z praktycznym doświadczeniem wyniesionym z projektów dotyczących wdrażania rozwiązań technologicznych oraz procesów zarządzania usługami IT. Doradza w transformacjach firm świadczących usługi informatyczne. Wspiera organizacje IT we wdrożeniach narzędzi ITSM. Dysponuje wiedzą i doświadczeniem w negocjowaniu umów SLA i kontraktów. Specjalizuje się w budowaniu i implementacji dopasowanych do potrzeb klienta procesów.

Instrukcja  dla uczestników – kliknij!

Formularz rejestracji – kliknij!

 

Wypowiedz się

Wszelkie prawa zastrzeżone